![](https://0090bf2bcb.cbaul-cdnwnd.com/6c1a176fdd7d76f3fce70db109372ec9/200000062-74d1674d18/screenshot.6-68.jpg?ph=0090bf2bcb)
Σύνδεσμος Φιλαρμονικών Χορωδιών Ελλάδος324 εγγεγραμμένοιΕΓΓΡΑΦΗΚΑΤΕΗ Φιλαρμονική του Μουσικού Ομίλου Ιεράς Πόλεως Μεσολογγίου ¨Ιωσήφ Ρωγών¨, υπό τη Διεύθυνση του Μαέστρου Δημήτρη Μανωλάτου, συμμετείχε στο 8ο Διεθνές Φεστιβάλ Φιλαρμονικών Χορωδιών-Ορχηστρών που διοργάνωσε ο Σύνδεσμος Φιλαρμονικών Χορωδιών Ελλάδος στην Αίθουσα Φίλων της Μουσικής του Μεγάρου Μουσικής Θεσσαλονίκης στις 18 & 19 Νοεμβρίου 2017.
Η Φιλαρμονική Μεσολογγίου
Κωνσταντίνος Κατσαρός
Φιλαρμονική του Διονύσοιου Σολωμού στον εορτασμό της 28ης Οκτωβρίου